מוצרי Guest App

שיתוף פעולה בין הוטליירס לחברת Duve

כשכולם מדברים על מסע האורח (Customer Journey בשבילכם), חברת Duve עושה את זה בדרך מקורית ומציעה למלונות מערכת ניהול אורחים מתקדמת, המכסה דיגיטלית את כל שלבי המסע – החל מצ'ק אין מהיר מהטלפון, דרך מידע מקיף על המלון ופרטי חופשה ועד להזמנת שירות חדרים. הפלטפורמה שפיתחה Duve מותאמת לכל מלון עם זמינות מלאה של 24 שעות, 7 ימים בשבוע, והכול נעשה דרך ממשק קליל וידידותי, מבלי שהאורח יצטרך להוריד אפליקציה.

היתרונות הגדולים של Duve

  • מהפכה אמיתית במסע וחוויית אורח דרך אפליקציה, ללא צורך בהורדה
  • המידע נאסף ומתעדכן אל (PMS (Program Management System
  • ניהול יעיל יותר של צוות המלון ומענה מהיר לכל אורח
  • הגדלת רווחיות המלון ממכירת שירותים ומוצרים באופן ישיר

איך זה עובד?
פלטפורמת Duve מתחברת ישירות למערכות המלון, למערכת ניהול, PMS, לערוצי מכירה חיצוניים ולאתר הבית. דרך הממשק נוצרות נקודות מפגש ישירות ומעורבות גבוהה עם האורח לאורך כל החופשה, מרגע ביצוע ההזמנה ועד לעזיבתו.

אישור הזמנה וצ'ק אין דיגיטלי
עם Duve תוכלו לקבל אפליקציה ממותגת למלון שלכם (White Label) ולנהל את חוויית האורח, להציע צ'ק אין מהיר ישירות מהטלפון ואפשרויות Upsale, לרכז פניות אורחים ממגוון ערוצים ועוד. Duve מאפשרת שליחת אישור הזמנה אלקטרוני ממותג ישירות לאורח מטעם המלון – ללא תלות באתר בו נעשתה ההזמנה.

כך תוכלו לקבל דאטה כבר במעמד מילוי הפרטים בעוד המידע מתממשק ישירות למערכת PMS. אורחי המלון נהנים משירות חדשני, יעיל ומהיר עוד לפני שהתחילה החופשה. אין צורך להוריד אפליקציה, אלא רק להיכנס אל Duve דרך קישור שיישלח אליהם ושם יוצג הכול: מידע חשוב לשהייה במלון, צ'אט עם נציג ומענה מיידי, המלצות לאטרקציות סביב המלון ומגוון אפשרויות לשדרוג המכירה. על ידי הזמנת שירותים נוספים מראש כמו שדרוג החדר, מונית הגעה למלון, שירות חדרים, סיורים מודרכים והטבות, תוכלו להגדיל באופן ישיר את רווחיות המלון ללא תלות בגורמים חיצוניים.

ראוטייר יצירת תקשורת נקייה ומהירה עם אורחי המלון בזמן אמת

אנו בהוטליירס מאמינים כי טכנולוגיות חדשניות בתחום חווית האורח הן חלק בלתי נפרד מההתקדמות המלונאית, ולכן בחרנו בראוטייר להיות הפלטפורמה העיקרית בתחום זה.

ראוטייר מאפשרת יצירת תקשורת נקייה ומהירה עם אורחי המלון בזמן אמת, בשפת האורח ודרך המכשירים הפרטיים של האורחים, ללא צורך בהורדת אפליקציות או תוכנות כלשהן.

מעבר לזה ראוטייר מספקת פתרונות תקשורת וניהול משימות פנים מחלקתיים ובין מחלקתיים במלון ועל ידי כך תורמת לשדרוג הטכנולוגי הנדרש במתן שירות לאורחים.

באמצעות ניהול משימות טכנולוגי חכם, מלונות יוכלו לבצע בדיקה מדוקדקת ביותר באשר לתפקוד המחלקות, לבצע ניתוחים מדוייקים ועל סמך הנתונים המתקבלים לקבל החלטות נכונות יותר, אשר מטרתן בסופו של דבר להגדיל את רווחי המלון ולהקטין את ההוצאות.

בזמנים הנוכחיים, כשמשבר הקורונה היכה בחוזקה בענף האירוח, חשוב ליישם טכנולוגיות תקשורת מרוחקות אשר יתנו מענה מיידי כשם שהאורח עומד מולנו בדלפק. ראוטייר נותנת את הפתרון המושלם שמאזן בין חובת הריחוק החברתי לבין תקשורת מהירה, מותאמת אישית ונגישה לכל אורחי המלון.

ראוטייר והוטליירס שמים בראש ובראשונה את שביעות רצון האורחים מתוך הבנה כי אורח מרוצה מהווה נתח חשוב מאוד בהגדלת רווחי המלון.

הגיע הזמן לקחת את חווית האורחים שלכם כמה רמות מעלה.

IoTen ברוכים הבאים לעולם נטול מפתחות!

הגיע זמן להשתחרר ממפתחות! אנו בהוטליירס בשיתוף פעולה עם IoTen/Keyless שמחים לבשר על טכנולוגיה המספקת מנעולים חכמים לכמה דלתות שתצטרכו הנשלטת באפליקצית טלפון חכם ידידותית.

התקדמנו לניהול יעיל ובטוח לצד שיפור חווית האירוח בבית המלון באמצעות טכנולוגיית הנעילה החכמה והמתקדמת.

צ'ק אין ללא דלפק קבלה ומפתח דיגיטלי

לאחר שהאורחים מזמינים חדר הם מקבלים הודעה לסמארטפון עם אפליקציה מעוצבת לפי מיתוג המלון שלכם, בה הם מבצעים
צ'ק אין מוקדם ומקבלים מפתח דיגיטלי שתקף לאורך שהותם. כאשר הם מגיעים למלון – הם עולים ישר לחדר מבלי הצורך
לעבור בדלפק הקבלה!

ניהול יעיל ומבוסס מידע

באמצעות דשבורד מתקדם תוכלו לאסוף סטטיסטיקות התנהגות צרכנית מכל האורחים ולמטב את שירותי המלון בהתאם. בנוסף,
המערכת מפיקה דוחות ניהוליים וחתכים שונים של מידע בסנכרון עם תוכנות צד ג' הנמצאות בשימוש המלון.

שירות 5 כוכבים

האפליקציה של Keyless מאפשרת לך לספק לאורחים חווית  אירוח מדהימה, בה הם יכולים להתעדכן בפעילויות המלון, להזמין שירות חדרים, ולקבל המלצות על מסעדות ואטרקציות.

Keyless המנעול האוניברסלי של

המנעול החכם מתאים לכל דלת בעולם! הטכנולוגיה של המנעול החכם מבוססת אינטרנט ולכן יש לכם גישה ושליטה על המנעול מכל נקודה בעולם.

הבטחה לאבטחה

אבטחה ברמה הגבוהה ביותר באמצעות טביעת אצבע, סריקת קרנית או סריקת פנים. גודלו הזעיר של הרכיב מאפשר התקנה
נסתרת במשקוף הדלת, בתקרה או בקיר. כמו כן, הטכנולוגיה מקנה לקצין הביטחון את האפשרות לפקח על חלוקת
ההרשאות ולקבל התראות אבטחה בזמן אמת. 

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

נשמח לספר לכם יותר כיצד הוטליירס יכולים לספק פתרונות טכנולוגיים 360° ולהתאים לכל מקום אירוח את השירות המדויק עבורו

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.