שירותי ענן

שירותי ענן מבית הוטליירס

בשנים האחרונות כולם מדברים על Cloud – שירותי מחשוב בענן שינו את עולם העסקים מקצה לקצה בהיבט הכלכלי, התחרותי והתפעולי. גם עולם המלונאות כבר הבין שתשתית ענן יציבה חיונית להצלחה עסקית, אך ריבוי המערכות והידע הנדרש בתפעולם ותחזוקתם, דורש שירות של חברה המבינה ומכירה את כלל המערכות והספקים, ומעניקה לכם ראש שקט להגשמת החזון הטכנולוגי בעלויות נמוכות.

זה הזמן להכיר את Google Cloud Platform – מודל טכנולוגי עסקי שנוצר משיתוף פעולה בין גוגל להוטליירס, ומציע שירותי ענן מתקדמים העונים על מגוון דרישות לתפעול מערכות של רשתות בתי מלון, מלונות בוטיק, כפרי נופש והוסטלים.

Google Cloud Platform – כל היתרונות בענן אחד
שירותים מבוססי ענן מחליפים את המערכות המיושנות ומביאים איתם מגוון יתרונות:

 • זמינות, יעילות ומהירות
  שירות מחשוב ענן של הוטליירס זמין עבורכם גם בשעות לא שגרתיות. הוא מפחית עלויות מיותרות, משפר את ביצועי העבודה, מגביר את היעילות ומעניק הגנה מקיפה על אבטחת המידע.
 • יותר פרודוקטיביות, פחות עלויות
  שירות מחשוב ענן מקצר את משך הפרויקט וכך הפרודוקטיביות עולה והעלויות מתכווצות. אחרי שתעבירו את שירותי התוכנה של המלון לענן, תפוקת העובדים תשתפר דרמטית ובהתאמה גם חוויית הנופש לאורחים תהיה טובה יותר. את התוצאות תראו במדדי שביעות הרצון של הנופשים.
 • יותר פעולות לאורח ישירות מהטלפון
  עם שירותי מחשוב בענן, אורחי המלון שלכם יכולים לבצע פעולות מהירות ובטוחות כמו צ'ק אין מהיר מכל טלפון או טאבלט.
 • שרידות גבוהה של מערך ההזמנות
  כשכל מערך ההזמנות נמצא בענן, הוא זמין ומוגן תמיד – ללא תלות במצב הקיים בבית המלון. בנוסף, ניתן לעדכן אותו בזמן אמת בתהליך קצר, פשוט ויעיל במיוחד.

שכנענו אתכם? מצוין. כחברה טכנולוגית המספקת שירות וייעוץ במחשוב ענן לבתי מלון ורשתות בישראל ובעולם, נתאים עבורכם פתרון טכנולוגי עם מערך שירות ותמיכה 24/7 בעלויות נמוכות. כך תיהנו מגישה מהירה ונוחה למגוון מערכות המלון מכל מקום בעולם, ומכל מחשב או טלפון חכם.

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

נשמח לספר לכם יותר כיצד הוטליירס יכולים לספק פתרונות טכנולוגיים 360° ולהתאים לכל מקום אירוח את השירות המדויק עבורו

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.