שירותי ענן

שירותי ענן מבית הוטליירס

במהלך השנים האחרונות, מחשוב ענן הפך עסקים מכל רחבי העולם, ללא קשר לתעשייה שלהם. כיום הדרישה בכל מקום זינקה, ומחשוב הענן מספק בדיוק את זה – כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט עם רוחב פס טוב.

כעת, עסקים אינם צריכים להכביד על עצמם על ידי אחסון נתונים בשרתי הבית המסורתיים; במקום זאת, הם יכולים לבחור בשירות ענן שיאחסן את הנתונים שלהם במרכזי נתונים מאובטחים.

אם כבר מדברים על תעשיית האירוח, מחשוב ענן עשה פלאים גם כאן – זה עיצב מחדש את מבנה הענף. תעשיית האירוח ששלטה בעבר ברשתות הבינלאומיות העשירות מתפשטת כעת, הכל בזכות הטכנולוגיה המבוקשת הזו.

הוטליירס  בשיתוף פעולה עם Google Cloud Platform בנתה מודל טכנולוגי עסקי אשר תואם את כל הצרכים המלונאים הנדרשים לתפעול המערכות של בתי מלון .

לא רק רשתות המלונות הגדולות אלא כיום, גם מלונות עצמאיים וקטנים כוללים כלי ניהול חזקים בהישג ידם. ישנם כמה יתרונות בשימוש בענן והם סייעו לכמה מלונות ברחבי העולם לחזק את עסקיהם – החל מהגברת היעילות התפעולית וכלה בהוזלת עלויות הניהול.

יתר על כן, שירותים מבוססי ענן מחליפים כעת את המערכות הישנות והמסורתיות בכל הרמות. תשתית כשירות (IaaS), תוכנה כשירות (SaaS) ופלטפורמה כשירות (PaaS) הפכו כולם לבחירה הראשונה של שירותי מחשוב ענן עבור עסקים רבים בתחום האירוח. וכולם טעונים את היתרונות המדהימים של מחשוב ענן.

לכן, בואו נסתכל על כמה מהיתרונות העיקריים של מחשוב ענן של הוטליירס בענף האירוח וגם נבהיר ספקות בנוגע לאימוץ הטכנולוגיה הזו על ידי מלונות.

בעזרת הוטליירס מלונאים יכולים לקצץ בעלויות עסקיות ענקיות באמצעות מחשוב ענן

ישנם יתרונות רבים של שרות מבוסס ענן וזה הדבר הראשון והראשון שעליך ליישם במלון  שלך. למה? כי זה יעזור לך להוריד את העלות באופן משמעותי.

על ידי שימוש במחשוב ענן, כמלונאי, אתה משלם רק עבור מה שאתה דורש. זה מדייק את העלויות שלך ,מראש הן  נשמרות נמוכות מכיוון שאתה משלם רק עבור כוח המחשוב ואחסון הענן שהמלון שלך באמת זקוק לו.

בענף האירוח, מחשוב ענן הוא תערובת של PaaS, SaaS ו- IaaS. הוא פועל על פי מודל השימוש, בונה ומעבר.

בנוסף, מחשוב ענן  של הוטליירס יכול להועיל למלונאים על ידי הורדת עלויות כמו אנרגיה, חומרה ופעולות. הצורך בעומס יתר של החומרה במלון שלך יורד, שבגללו מופחתים גם חשבונות החשמל שלך בפער עצום. מחשוב ענן בענף האירוח מקצר גם את זמן הפרויקט וכתוצאה מכך קיצוץ בעלויות ופרודוקטיביות גבוהה יותר. לפיכך, אם תעביר את שירותי התוכנה שלך לענן, עסק המלונאות שלך יעיד על מספר לא מבוטל של הזדמנויות.

מחשוב ענן מוביל לחוויות אורחים משופרות ומשופרות

שתי המטרות העיקריות של PMS יעיל ואפקטיבי של מלונות הן:

להציע לצוות המלון את סט כלי הניהול הטובים ביותר.

לעזור לך להבטיח את חוויית האורחים מהשורה הראשונה.

וכאן נכנס לתרחיש מחשוב ענן. יתרון נוסף של מחשוב ענן הוא בכך שהוא משחרר את הצוות שלכם מהמסופים הקבועים אחרת שלהם ומאפשר להם לעבוד באופן עצמאי ואף יעיל יותר.

הימצאות בענן פירושה גם כי ניתן לבצע צ'ק-אין במלונות באמצעות סמארטפונים או טאבלטים ולא רק דרך דלפק הקבלה של המלון. זה לא הכל, יתרונות אחרים של מעבר לענן כוללים עלייה במהירות בו האורחים ניגשים למוצרים ולשירותים, ובכך רק יוצרים עבורם חוויות מלונות חלקות.

הזמנות ישירות נעשות בקלות באמצעות מחשוב ענן.

הייתה תקופה בה בתי מלון נהגו לשלם עמלות ענק עבור הזמנות לסוכנויות נסיעות מקוונות כמו גם לא מקוונות. עם זאת, עם הנטייה הגוברת לשימוש במחשוב ענן בענף האירוח, הם לא צריכים להישען תמיד על סוכני נסיעות כל הזמן.

מלונות יכולים לשדרג את אתר המלונות שלהם באמצעות שירותים המופעלים באמצעות ענן כגון מנוע הזמנת רשת שניתן לשלב במלון PMS. כמו כן, אחד היתרונות העיקריים הוא העדכון בזמן אמת – הוא הופך את התהליך לחלק וזול בהרבה, וחוסך זמן רב. כעת, מלונאים יכולים להתמקד יותר בהיבטים שישפרו את חוויית האורחים ויגדילו את הכנסות הנכס.

מחשוב ענן בענף אירוח מאפשר עבודה מרחוק

כשאתה כמלונאי לא נוכח בנכס, ניהול הפעולות נעשה קצת יותר קשה. עם זאת, כשאתה מעביר את התהליך והניהול של המלון שלך בענן, הוא מספק לך את הגמישות לגשת אליו ולעבוד עליו מכל חלק בעולם – כל מה שאתה צריך זה חיבור אינטרנט יציב ומכשיר חכם (מחשב נייד או מחשב, או טלפון נייד או טאבלט.) חלפו הימים שבהם היית צריך להיות מודאג כשיש זמן השבתה של השרת והיעדרותך בנכס.

Hoteliers הינה חברת המחשוב ענן הגדולה בישראל שמספקת שירות למרבית המלונות בישראל תוך הקפדה על פתרון טכנולוגי מתקדם שרות ותמיכה 24/7 ועלויות מחשוב נמוכות

שילוב של מודלים עסקיים המתאימים לכלל סוגי המלונות הבודדים והרשתות המאפשרים למלון לקבל את החבילה המתאימה ביותר עבורו .

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS