צוות

צוות הוטליירס

עד שניפגש לקפה אצלנו או אצלכם, בואו להכיר אותנו כאן:
צוות טכנולוגי
תמונת אווטור גבר

ערן פרץ

מייסד שותף ו-CEO

מומחה בהובלת ארגונים מלונאים בפן הטכנולוגי-עסקי. בונה אסטרטגיה טכנולוגית לארגון על בסיס יעדים עסקיים. ערן צבר ידע וניסיון של שנים רבות (הפסקנו לספור) בניהול מערכות מידע של הרשתות המובילות בישראל. מה עוד? הוא משמש כיועץ בתהליכי פיתוח והקמה של מלונות ורשתות בישראל ובעולם, מלווה צמוד של חברות סטארט אפ בעולם ה-Travel Tech, ויודע בדיוק איך להתאים את המוצרים לשוק המקומי ולתפיסה המלונאית המתקדמת. בקיצור, זה האיש שאתם ממש רוצים להכיר.

תמונת אווטור גבר

טל פייביש

מייסד שותף ו-CTO

מומחה טכנולוגיה, אפיון ופיתוח מערכות וממשקים. טל מביא איתו ידע עצום במערכות מבוססות ענן. הוא נושא בתואר System Senior של כלל מערכות השרתים והאחסון אצלנו בהוטליירס, ומנהל את כל התשתיות ואבטחת המידע של הלקוחות שלנו. מה עוד? טל מנהל מערכות מידע של ארגונים ורשתות בתחום התיירות והמלונאות בארץ ובעולם, ומנהל צוותי פיתוח ו-IT. יש לו עבורכם פתרונות מפתיעים… מבטיחים!

תמונת אווטור גבר

ניר וייזר

Head of Hospitality Professional Services

מומחה ויועץ בניהול תשואה ובהתאמת מערכות טכנולוגיות מתקדמות למלונות דוגמת OTAS, Channel Manager, RMS ואחרות. בעל ניסיון וידע עשיר של למעלה מעשור בתחום המלונאות והאירוח. רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בענייני תשואה ורווחיות? דברו עם ניר.

תמונת אווטור אישה

אנה פייביש

CDO

מנהלת הדיגיטל שיודעת להפוך כל אתר מלון ישן למעוצב ויפהפה שעושה חשק להזמין חופשה. לאנה מומחיות גדולה באפיון ופיתוח אתרים למלונות. יש לה ידע וניסיון רב במגוון פלטפורמות וכלים טכנולוגיים, והיא אחראית על המרת עסקים "אנלוגיים" מסורתיים לדיגיטליים ועדכניים, תוך שימוש בטכנולוגיות מקוונות. מה עוד?
אנה אחראית על מגוון ערוצים דיגיטליים בהם מועבר תוכן המלון שלכם, כמו גם על העיצוב הדיגיטלי בארגון ועל תפעול נכסים דיגיטליים. זקוקים לאתר מלון חדש עם קידום אורגני של SEO מרגע ההקמה? אנה היא הכתובת לכל שאלה.

תמונת אווטור אישה

מירית לוי

COO

מומחית בהטמעת ארגון ושיטות עבודה במלונאות. מביאה איתה ניסיון עשיר והיכרות עמוקה בעולם המלונות הישראלי, וכיהנה במגוון תפקידי מפתח ניהוליים בבתי מלון. מה עוד? מירית ניהלה והובילה פרויקטים מורכבים הכוללים אופרציה רחבה בתחום המלונאות והאירוח, ויש לה ניסיון רב בניהול מוקדי שירות ותמיכה 24/7.

תמונת אווטור גבר

נמרוד פייביש

CFO

מנהל הכספים של החברה ומנהל משאבי האנוש. הוא אחראי על בניית צוות האנשים המצוינים בהוטליירס שנותנים לכם שירות, ומנהל את מערך התשלומים מול הלקוחות והספקים ואחראי על ניהול הרכש. מה עוד? נמרוד מביא איתו ידע, הבנה וניסיון של למעלה מ-10 שנים במספר תפקידי מפתח ניהוליים במלונאות.

תמונת אווטור גבר

אפי ברוך

מנהל סושיאל מדיה & קמפיינים ממומנים

מאוהב בתחום המלונאות והאירוח וחי את עולם השיווק הדיגיטלי. אלגוריתם חדש בפייסבוק? שיגעון אחרון באינסטה? אפי יודע ומכיר הכול, ומנהל את כל הפעילות השיווקית ברשתות החברתיות לבתי מלון ורשתות בארץ ובעולם. מה עוד? יש לו ידע וניסיון עצום בהפקת תוכן מכירתי ותדמיתי חכם שיודע להניע לפעולה דרך קמפיינים ממומנים, ממוקדים וממירים. כדי למלא חדרים עם קמפיין חדש, פשוט דברו עם אפי.

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

נשמח לספר לכם יותר כיצד הוטליירס יכולים לספק פתרונות טכנולוגיים 360° ולהתאים לכל מקום אירוח את השירות המדויק עבורו

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.