שירותי טלוויזיה ואינטרנט WiFi מבית הוטליירס - גסטויז'ן

חברת גסטויז'ן מציעה מאז 1999 שירותי תקשורת, אינטרנט, טלוויזיות ותוכן לבתי מלון, לצד שירותי תכנון, הקמה ואינטגרציה. בעבר התקינו בבתי מלון רשתות נפרדות לטלוויזיה, לתקשורת טלפון, למצלמות ולאינטרנט. בפועל, רשתות נפרדות סיבכו את העבודה ואת הטיפול השוטף, וגררו עלויות הקמה גבוהות. הפתרון של GuestVision היה הקמת רשת מאוחדת להכול: מצלמות, מחשבים, WiFi ועוד – והכול בחיסכון אדיר של כסף בהקמה ובתפעול.

כלקוחות הוטליירס, נוכל להציע לכם פתרונות מחשוב ותקשורת מקצה לקצה בשיתוף GuestVision, לרבות טיפול מהיר ויעיל בתקלות על מנת לשמור על תפקוד גבוה של בית המלון. צוות הטכנאים נותן מענה מצוין לכל בעיה, ומאפשר המשך עבודה רציפה וחלקה כך שחוויית האורחים לא תיפגע.

טלוויזיות מלונאיות
בעבר מלונות רבים נאלצו להתקין מכשירים חיצוניים לטלוויזיות רגילות כדי להפוך אותן לטלוויזיות חכמות.
גסטויז'ן מציעה טלוויזיה מלונאיות המנוהלות על ידי שרת מרכזי. השליטה מרחוק מאפשרת לכם לבחור את המידע בו יצפה האורח או לעדכן ערוצי טלוויזיה בהתאם לספק (יס או הוט) – ללא צורך להגיע פיזית לכל חדר וסוויטה. הטלוויזיות המלונאיות החכמות של גסטויז'ן (בשונה מטלוויזיות ביתיות) כוללות חיבור לנטפליקס עם רישיון – ללא צורך בהזנת שם משתמש וסיסמה מצד האורח, והן ניתנות לשיקוף של כל טלפון עם מערכת iOS או אנדרואיד. על גבי המסכים תוכלו להציג מידע חשוב אודות שירותי המלון דוגמת שירות חדרים, זמני ארוחות במסעדה או תחזית מזג האוויר.

שעות פעילות המוקד:

החל מהשעה 17:00 ובימי שישי/שבת עומד לרשותכם תורן  עבור קריאות קריטיות בלבד בטלפון 073-340-3424.

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

נשמח לספר לכם יותר כיצד הוטליירס יכולים לספק פתרונות טכנולוגיים 360° ולהתאים לכל מקום אירוח את השירות המדויק עבורו

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.