ניהול מערכות מידע

ניהול מערכות מידע מבית הוטליירס

מלונאות בעידן החדש, ניהול התהליכים העסקיים השתנה טכנולוגית, כאשר בעבר נעשה התהליך באופן פיזי, היום לרשת האינטרנט ולאמצעים ממוחשבים ישנה משמעות וחשיבות רבה המשפיעה על מערכות מידע וקיים צורך בקיומן מערכות חזקות, מתוחכמות ומאובטחות.

לטובת ניהול מערכות מידע מיטבית ישנו צורך בתפקיד מנמ"ר בבתי המלון, הדמות הבכירה ביותר בבית המלון בהיבט הטכנולוגי, הממוקם בראש היררכיית התפקידים בתחום מערכות המידע ובסיסי הנתונים.

תפקידיו של המנמ"ר :

תפקידיו ומשימותיו נגזרות מהפעילות העסקית והתפעולית של המלון:

  • בניה וניהול תקציב מערכות המידע.
  • ליווי פרויקטים במערכות המידע.
  • ניהול ספקים הקשורים למערכות טכנולוגיות.
  • בחינה והטמעה של טכנולוגיות מערכות וכלים למלון.
  • ניהול המערך הטכנולוגי הארגוני לרבות מערך ה-IT.
  • זמינות למנכ"ל החברה לעובדים ומנהלי המלון.

מהפיכת האינטרנט ומערכות המידע מיצבו את ה-מנמ"ר כדמות מפתח סביב שולחן ההנהלה, האחראי על עיצוב האסטרטגיה הטכנולוגית של המלון כך שיוביל את הפעילות העסקית.

ניהול מערכות מידע איננו תפקיד טכני כי אם ניהולי שמטרתו היא תרגום הצרכים העסקיים לפעולות טכנולוגיות פרקטיות.

במסגרת תפקידו אחראי מנהל מערכות המידע על מתן מענה בפן המחשוב באמצעות תהליכים ארגוניים כגון: רכש, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, אבטחת איכות, פיתוח,

יישום והטמעה של מערכות המידע הניהוליות.

נוסף על כך, אחראי ה-מנמ"ר גם על ניהול כלל עובדי תחום הIT- תחת דרישות ההנהלה לצורך השגת יעדים קבועים מראש תחת זמן ותקציב.

אופי תפקידו של מנהל מערכות המידע כתפקיד רוחבי, מחייב את מבצעו בהבנה ארגונית-תהליכית מובהקת וביכולת ניהול תקשורת עם כלל ענפי המלון.

הכשרתו של מנמ"ר צריכה לשלב בין טכנולוגיה לניהול וזאת על מנת שיוכל לכהן כגשר הארגוני בין העולם הטכנולוגי לעולם האירוח והתיירות.

חשיבה יצירתיתּּּ & ראייה עסקית

מנמ"ר הוא תפקיד יצירתי הדורש הבנה ארגונית ותהליכית מעמיקה, כיום ה-מנמ"ר נמצא בחוד החנית ליצירת מינוף עסקי בתחום המלונאות.

זו הסיבה ש-מנמ"ר צריך להכיר את הזירה העסקית בה פועל בית המלון, המתחרים וכן את האסטרטגיה השיווקית והמכירתית של בית המלון כדי להציע פתרונות טכנולוגיים שיתמכו באסטרטגיה העסקית ויתרמו לצמיחה כלכלית.

החשיבה היצירתית היא ההתאמה בין התשתית הטכנית לזו העסקית במציאת פתרונות חדשניים שיחסכו במשאבים, יקצצו בלוחות זמנים ויעילות במלון.

יכולת ניהול

מנמ"ר הוא איש תקשורתי, כיוון שמדובר בתפקיד רוחבי הדורש התממשקות עם גורמים רבים בתוך ומחוץ לבית המלון.

יכולת ההנהגה, ההנעה והתפעול חשובות במיוחד, כשמנהלים צוות מערכות מידע או מחלקה שלמה. מספקים ,קולגות ועד לקוחות הן מהתחום הפיננסי ,משאבי אנוש והן מהתחום העסקי. תוך אינטגרציה בין הרצונות השונים של הגורמים עד שיתקבל מוצר/פתרון מותאם שישרת את כולם בדרך הטובה ביותר.

מנמ"ר מלונאי של הוטליירס

הוטליירס תספק לכם שרותי מנמ"ר מלונאי. מנהל מערכות מידע המכיר את התחום המלונאי ואת המערכות ויש לו את הגב הטכנולוגי של החברה וקשר לכלל המערכות הפעילות בשוק המקומי .המנמ"ר שלנו מכיר את הפעילות של בתי המלון, מכיר את עולמות התפעול, ההזמנות, מערכות אורחים ומערכות בקרה ויודע כיצד להביא את כלל המערכות לעבוד עבור בית המלון ובשבילו.  

המנמר שלנו ידע לשפר תהליכי עבודה מלונאים ע"י טכנולוגיות הזמינות בשוק המקומי ולתרגם את האסטרטגיה של הנהלת המלון לכדי ביצוע טכנולוגי .

המנמ"ר שלנו ירכז את כלל הספקי הטכנולוגיה ויסנכרן בניהם .

אנו יודעים לספק את המנמ"ר במספר מודלים עסקים הנוחים לכל בית המלון /רשת.

טלפון:  972-74-7699000+

משכית 27, בניין קורקס, קומה 2

הרצליה פיתוח, ישראל

©2022  Hoteliers – All rights Reserved

Select your Language

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

בחרו דרך לתמיכה

HOSPITALITY TECHNOLOGY SOLUTIONS

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.